HaxBall Macedonia
Добродојдовте на нашиот форум HaxBall Macedonia, тука ќе запознаете повеќе играчи и исто така можете да играте во лига или куп и да дискутирате во темите наменети за тоа!

Регистрирајте се и придружете ни се!

12. коло Falcon - Petarda

Go down

12. коло Falcon - Petarda Empty 12. коло Falcon - Petarda

Пишување  ?????? on Вто Jул 24, 2012 9:49 am

Тука договорете се за утакмицата, краен рок е недела 00:00 часот!
avatar
??????
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

12. коло Falcon - Petarda Empty Re: 12. коло Falcon - Petarda

Пишување  Petarda on Вто Jул 24, 2012 9:52 am

mozam deneska mozam utre??? kazi ti koga mozes
Petarda
Petarda

Број на мислења : 84
Репутација : 3
Join date : 2011-09-29

Вратете се на почетокот Go down

12. коло Falcon - Petarda Empty ..................

Пишување  Falcon on Сре Jул 25, 2012 11:39 am

Kako prvo vremeto na odigruvanje pomina treba slezbena za mene da bide,koga jas go cekac nitu pak kaza deka ke ide na odmor ili negde...Vremeto na toa kolo za da se odigra pomina.Treba da bide so sluzben rezlutat za mene,a ne da go cekam 1 mesec za da go izigrame natprevarot.
Falcon
Falcon

Број на мислења : 152
Репутација : 10
Join date : 2011-11-04
Age : 22
Локација : Македонија,Скопје

https://www.facebook.com/groups/151344571648881/

Вратете се на почетокот Go down

12. коло Falcon - Petarda Empty Re: 12. коло Falcon - Petarda

Пишување  Ozil on Сре Jул 25, 2012 3:02 pm

a ti koga bese na odmor kako te cekavme? i te cekame uste
Ozil
Ozil

Број на мислења : 947
Репутација : 67
Join date : 2011-09-23
Age : 25
Локација : Macedonia, Kocani

http://haxballmacedonia.forummk.com/

Вратете се на почетокот Go down

12. коло Falcon - Petarda Empty Re: 12. коло Falcon - Petarda

Пишување  Petarda on Сре Jул 25, 2012 11:52 pm

dajbe utre da izigrame ili nekoj drug den daj da izigrame ne zaaebavaj
Petarda
Petarda

Број на мислења : 84
Репутација : 3
Join date : 2011-09-29

Вратете се на почетокот Go down

12. коло Falcon - Petarda Empty 54654756

Пишување  Falcon on Чет Jул 26, 2012 1:12 pm

Petok 15:30 casot i dvete kola.
Falcon
Falcon

Број на мислења : 152
Репутација : 10
Join date : 2011-11-04
Age : 22
Локација : Македонија,Скопје

https://www.facebook.com/groups/151344571648881/

Вратете се на почетокот Go down

12. коло Falcon - Petarda Empty Re: 12. коло Falcon - Petarda

Пишување  Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот