HaxBall Macedonia
Добродојдовте на нашиот форум HaxBall Macedonia, тука ќе запознаете повеќе играчи и исто така можете да играте во лига или куп и да дискутирате во темите наменети за тоа!

Регистрирајте се и придружете ни се!

celzi vs falcon

Go down

celzi vs falcon Empty celzi vs falcon

Пишување  celzi on Саб Jул 21, 2012 9:14 pm

4 kolo falcon vs celzi 4-3 za celzi

11 kolo celzi vs falcon 4-1 za celzi

http://www.haxballtube.com/watch/d394592f7d
celzi
celzi

Број на мислења : 268
Репутација : 6
Join date : 2012-01-02
Age : 19
Локација : veles

Вратете се на почетокот Go down

celzi vs falcon Empty gfdsghfd

Пишување  Falcon on Саб Jул 21, 2012 9:19 pm

tako je
Falcon
Falcon

Број на мислења : 152
Репутација : 10
Join date : 2011-11-04
Age : 22
Локација : Македонија,Скопје

https://www.facebook.com/groups/151344571648881/

Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот