HaxBall Macedonia
Добродојдовте на нашиот форум HaxBall Macedonia, тука ќе запознаете повеќе играчи и исто така можете да играте во лига или куп и да дискутирате во темите наменети за тоа!

Регистрирајте се и придружете ни се!

celzi - Falcon

Go down

celzi - Falcon Empty celzi - Falcon

Пишување  Falcon on Сре Jул 18, 2012 12:15 pm

celzi - Falcon
si dojdov koga ke igrame?
Falcon
Falcon

Број на мислења : 152
Репутација : 10
Join date : 2011-11-04
Age : 22
Локација : Македонија,Скопје

https://www.facebook.com/groups/151344571648881/

Вратете се на почетокот Go down

celzi - Falcon Empty Re: celzi

Пишување  celzi on Сре Jул 18, 2012 6:47 pm

utre vecer mozes li ?
celzi
celzi

Број на мислења : 268
Репутација : 6
Join date : 2012-01-02
Age : 19
Локација : veles

Вратете се на почетокот Go down

celzi - Falcon Empty mozekjghklohju

Пишување  Falcon on Чет Jул 19, 2012 10:28 am

moze
Falcon
Falcon

Број на мислења : 152
Репутација : 10
Join date : 2011-11-04
Age : 22
Локација : Македонија,Скопје

https://www.facebook.com/groups/151344571648881/

Вратете се на почетокот Go down

celzi - Falcon Empty Re: celzi

Пишување  celzi on Пет Jул 20, 2012 9:09 pm

abe falcon utrevecer vo 22:30
celzi
celzi

Број на мислења : 268
Репутација : 6
Join date : 2012-01-02
Age : 19
Локација : veles

Вратете се на почетокот Go down

celzi - Falcon Empty fsdhgdfjhufyg

Пишување  Falcon on Саб Jул 21, 2012 12:29 pm

xD celzi напиша:abe falcon utrevecer vo 22:30
nemozam kasno mi e vo 15:30 moze?
Falcon
Falcon

Број на мислења : 152
Репутација : 10
Join date : 2011-11-04
Age : 22
Локација : Македонија,Скопје

https://www.facebook.com/groups/151344571648881/

Вратете се на почетокот Go down

celzi - Falcon Empty Re: celzi - Falcon

Пишување  Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот