HaxBall Macedonia
Добродојдовте на нашиот форум HaxBall Macedonia, тука ќе запознаете повеќе играчи и исто така можете да играте во лига или куп и да дискутирате во темите наменети за тоа!

Регистрирајте се и придружете ни се!

RaFaeL - Edini

Go down

RaFaeL - Edini Empty RaFaeL - Edini

Пишување  RaFaeL 21 on Пон Jул 02, 2012 10:32 pm

3:2 .. WINNNNNNNNN !
RaFaeL 21
RaFaeL 21

Број на мислења : 48
Репутација : 3
Join date : 2012-05-30
Age : 20

Вратете се на почетокот Go down

RaFaeL - Edini Empty

Пишување  Edini on Пон Jул 02, 2012 10:33 pm

Potvrdam
I have noob spirit,thats why i lose
Edini
Edini

Број на мислења : 51
Репутација : 4
Join date : 2012-04-27

Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот