HaxBall Macedonia
Добродојдовте на нашиот форум HaxBall Macedonia, тука ќе запознаете повеќе играчи и исто така можете да играте во лига или куп и да дискутирате во темите наменети за тоа!

Регистрирајте се и придружете ни се!

11.Kolo Edini vS RaFaeL

Go down

11.Kolo Edini vS RaFaeL Empty 11.Kolo Edini vS RaFaeL

Пишување  Edini on Пон Jул 02, 2012 5:01 pm

Koga???????????????
Edini
Edini

Број на мислења : 51
Репутација : 4
Join date : 2012-04-27

Вратете се на почетокот Go down

11.Kolo Edini vS RaFaeL Empty Re: 11.Kolo Edini vS RaFaeL

Пишување  RaFaeL 21 on Пон Jул 02, 2012 9:47 pm

Edini напиша:Koga???????????????
sega ?
RaFaeL 21
RaFaeL 21

Број на мислења : 48
Репутација : 3
Join date : 2012-05-30
Age : 20

Вратете се на почетокот Go down

11.Kolo Edini vS RaFaeL Empty

Пишување  Edini on Пон Jул 02, 2012 10:06 pm

Mozes utre u 15:00?
Sega e 00:07 mislam ovoj den u 15:00
Edini
Edini

Број на мислења : 51
Репутација : 4
Join date : 2012-04-27

Вратете се на почетокот Go down

11.Kolo Edini vS RaFaeL Empty Re: 11.Kolo Edini vS RaFaeL

Пишување  Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот