HaxBall Macedonia
Добродојдовте на нашиот форум HaxBall Macedonia, тука ќе запознаете повеќе играчи и исто така можете да играте во лига или куп и да дискутирате во темите наменети за тоа!

Регистрирајте се и придружете ни се!

10.Kolo Edini vS Ozil

Go down

10.Kolo Edini vS Ozil Empty 10.Kolo Edini vS Ozil

Пишување  Edini on Пон Jул 02, 2012 5:00 pm

Koga Very Happy?
Edini
Edini

Број на мислења : 51
Репутација : 4
Join date : 2012-04-27

Вратете се на почетокот Go down

10.Kolo Edini vS Ozil Empty Re: 10.Kolo Edini vS Ozil

Пишување  Ozil on Саб Jул 07, 2012 10:53 pm

utre? okolu 19;30
Ozil
Ozil

Број на мислења : 947
Репутација : 67
Join date : 2011-09-23
Age : 25
Локација : Macedonia, Kocani

http://haxballmacedonia.forummk.com/

Вратете се на почетокот Go down

10.Kolo Edini vS Ozil Empty

Пишување  Edini on Нед Jул 08, 2012 12:03 am

da utre u 19:30 moze
Edini
Edini

Број на мислења : 51
Репутација : 4
Join date : 2012-04-27

Вратете се на почетокот Go down

10.Kolo Edini vS Ozil Empty Re: 10.Kolo Edini vS Ozil

Пишување  Ozil on Пон Jул 09, 2012 2:49 pm

vecer okolu 19?
Ozil
Ozil

Број на мислења : 947
Репутација : 67
Join date : 2011-09-23
Age : 25
Локација : Macedonia, Kocani

http://haxballmacedonia.forummk.com/

Вратете се на почетокот Go down

10.Kolo Edini vS Ozil Empty ne igram liga vise izbacaj me od ligata.

Пишување  Edini on Пон Jул 09, 2012 8:42 pm

ne igram liga vise izbacaj me od ligata.
Edini
Edini

Број на мислења : 51
Репутација : 4
Join date : 2012-04-27

Вратете се на почетокот Go down

10.Kolo Edini vS Ozil Empty Re: 10.Kolo Edini vS Ozil

Пишување  Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот