HaxBall Macedonia
Добродојдовте на нашиот форум HaxBall Macedonia, тука ќе запознаете повеќе играчи и исто така можете да играте во лига или куп и да дискутирате во темите наменети за тоа!

Регистрирајте се и придружете ни се!

NenormaleN-celzi

Go down

NenormaleN-celzi Empty NenormaleN-celzi

Пишување  NenormaleN17 on Пет Јун 29, 2012 10:03 pm

5-2 ZA NENORMALEN!
avatar
NenormaleN17

Број на мислења : 28
Репутација : 4
Join date : 2012-01-18

Вратете се на почетокот Go down

NenormaleN-celzi Empty celzi vs nenormalen

Пишување  celzi on Пет Јун 29, 2012 10:04 pm

7-2 za tebe e be
celzi
celzi

Број на мислења : 268
Репутација : 6
Join date : 2012-01-02
Age : 20
Локација : veles

Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот