HaxBall Macedonia
Добродојдовте на нашиот форум HaxBall Macedonia, тука ќе запознаете повеќе играчи и исто така можете да играте во лига или куп и да дискутирате во темите наменети за тоа!

Регистрирајте се и придружете ни се!

Celzi vs Edini

Go down

Celzi vs Edini Empty Celzi vs Edini

Пишување  Edini on Вто Јун 26, 2012 9:31 pm

NAJDOBRATA IGRA DOSEDA SO SUM JA IGRAL!!!
4-3
Edini
Edini

Број на мислења : 51
Репутација : 4
Join date : 2012-04-27

Вратете се на почетокот Go down

Celzi vs Edini Empty

Пишување  Edini on Вто Јун 26, 2012 9:31 pm

Edini 4-3 Celzi
Edini
Edini

Број на мислења : 51
Репутација : 4
Join date : 2012-04-27

Вратете се на почетокот Go down

Celzi vs Edini Empty potvrda!!!!!!

Пишување  celzi on Вто Јун 26, 2012 9:37 pm

potvrdeno
celzi
celzi

Број на мислења : 268
Репутација : 6
Join date : 2012-01-02
Age : 20
Локација : veles

Вратете се на почетокот Go down

Celzi vs Edini Empty Re: Celzi vs Edini

Пишување  Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот