HaxBall Macedonia
Добродојдовте на нашиот форум HaxBall Macedonia, тука ќе запознаете повеќе играчи и исто така можете да играте во лига или куп и да дискутирате во темите наменети за тоа!

Регистрирајте се и придружете ни се!

8. kolo Petarda - celzi

Go down

8. kolo Petarda - celzi Empty 8. kolo Petarda - celzi

Пишување  Petarda on Вто Јун 26, 2012 2:54 pm

aaaaaa
Petarda
Petarda

Број на мислења : 84
Репутација : 3
Join date : 2011-09-29

Вратете се на почетокот Go down

8. kolo Petarda - celzi Empty celzi vs petarda

Пишување  celzi on Вто Јун 26, 2012 3:31 pm

vecer kaj 23:00 ke mozes li??
celzi
celzi

Број на мислења : 268
Репутација : 6
Join date : 2012-01-02
Age : 20
Локација : veles

Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот