HaxBall Macedonia
Добродојдовте на нашиот форум HaxBall Macedonia, тука ќе запознаете повеќе играчи и исто така можете да играте во лига или куп и да дискутирате во темите наменети за тоа!

Регистрирајте се и придружете ни се!

7. kolo RaFaeL - Özil

Go down

7. kolo RaFaeL - Özil Empty 7. kolo RaFaeL - Özil

Пишување  Ozil on Вто Јун 26, 2012 1:12 pm

koga?
Ozil
Ozil

Број на мислења : 947
Репутација : 67
Join date : 2011-09-23
Age : 25
Локација : Macedonia, Kocani

http://haxballmacedonia.forummk.com/

Вратете се на почетокот Go down

7. kolo RaFaeL - Özil Empty хм.

Пишување  RaFaeL 21 on Вто Јун 26, 2012 7:12 pm

тебе кога ти одговара кажи ..
RaFaeL 21
RaFaeL 21

Број на мислења : 48
Репутација : 3
Join date : 2012-05-30
Age : 20

Вратете се на почетокот Go down

7. kolo RaFaeL - Özil Empty Re: 7. kolo RaFaeL - Özil

Пишување  Ozil on Вто Јун 26, 2012 9:07 pm

mene mi odgovara posle 21h... ke ti kazam koj den
Ozil
Ozil

Број на мислења : 947
Репутација : 67
Join date : 2011-09-23
Age : 25
Локација : Macedonia, Kocani

http://haxballmacedonia.forummk.com/

Вратете се на почетокот Go down

7. kolo RaFaeL - Özil Empty Re: 7. kolo RaFaeL - Özil

Пишување  Ozil on Саб Jул 07, 2012 10:52 pm

e utre moze pred utakmicata so e za reprezentacijata okolu 19:30?
taman i poslednoto kolo ke go izigrame
znaci 2ta natprevara
Ozil
Ozil

Број на мислења : 947
Репутација : 67
Join date : 2011-09-23
Age : 25
Локација : Macedonia, Kocani

http://haxballmacedonia.forummk.com/

Вратете се на почетокот Go down

7. kolo RaFaeL - Özil Empty Re: 7. kolo RaFaeL - Özil

Пишување  Ozil on Пон Jул 09, 2012 2:49 pm

tuka sum vecer
Ozil
Ozil

Број на мислења : 947
Репутација : 67
Join date : 2011-09-23
Age : 25
Локација : Macedonia, Kocani

http://haxballmacedonia.forummk.com/

Вратете се на почетокот Go down

7. kolo RaFaeL - Özil Empty Re: 7. kolo RaFaeL - Özil

Пишување  Ozil on Пет Jул 20, 2012 10:55 am

vecer mozam ajde da odigrame?
Ozil
Ozil

Број на мислења : 947
Репутација : 67
Join date : 2011-09-23
Age : 25
Локација : Macedonia, Kocani

http://haxballmacedonia.forummk.com/

Вратете се на почетокот Go down

7. kolo RaFaeL - Özil Empty Re: 7. kolo RaFaeL - Özil

Пишување  Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот