HaxBall Macedonia
Добродојдовте на нашиот форум HaxBall Macedonia, тука ќе запознаете повеќе играчи и исто така можете да играте во лига или куп и да дискутирате во темите наменети за тоа!

Регистрирајте се и придружете ни се!

7.Kolo Celzi vs Edini

Go down

7.Kolo Celzi vs Edini Empty 7.Kolo Celzi vs Edini

Пишување  Edini on Вто Јун 26, 2012 12:58 pm

Koga brat?
Edini
Edini

Број на мислења : 51
Репутација : 4
Join date : 2012-04-27

Вратете се на почетокот Go down

7.Kolo Celzi vs Edini Empty celzi vs edini

Пишување  celzi on Вто Јун 26, 2012 3:26 pm

vecer ke go doigrame 2 pol!!
celzi
celzi

Број на мислења : 268
Репутација : 6
Join date : 2012-01-02
Age : 19
Локација : veles

Вратете се на почетокот Go down

7.Kolo Celzi vs Edini Empty !!

Пишување  Edini on Вто Јун 26, 2012 3:32 pm

mozes u 21:00?
Edini
Edini

Број на мислења : 51
Репутација : 4
Join date : 2012-04-27

Вратете се на почетокот Go down

7.Kolo Celzi vs Edini Empty celzi vs edini

Пишување  celzi on Вто Јун 26, 2012 5:03 pm

ne mozam vo 21:00 nema da bidam doma vo 21:00 ke mozam kaj 23:00
celzi
celzi

Број на мислења : 268
Репутација : 6
Join date : 2012-01-02
Age : 19
Локација : veles

Вратете се на почетокот Go down

7.Kolo Celzi vs Edini Empty okokokok

Пишување  Edini on Вто Јун 26, 2012 6:48 pm

ok!
Edini
Edini

Број на мислења : 51
Репутација : 4
Join date : 2012-04-27

Вратете се на почетокот Go down

7.Kolo Celzi vs Edini Empty Re: 7.Kolo Celzi vs Edini

Пишување  Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот