HaxBall Macedonia
Добродојдовте на нашиот форум HaxBall Macedonia, тука ќе запознаете повеќе играчи и исто така можете да играте во лига или куп и да дискутирате во темите наменети за тоа!

Регистрирајте се и придружете ни се!

Nitro Petel vs NenormaleN

Go down

Nitro Petel vs NenormaleN Empty Nitro Petel vs NenormaleN

Пишување  Nitro Petel on Пон Јун 25, 2012 11:17 pm

Nitro Petel 1-0 NenormaleN
Nitro Petel
Nitro Petel

Број на мислења : 343
Репутација : 19
Join date : 2012-05-24
Age : 98

Вратете се на почетокот Go down

Nitro Petel vs NenormaleN Empty NenormaleN17

Пишување  NenormaleN17 on Пон Јун 25, 2012 11:20 pm

NE TOA BESE LAZEN NENORMALEN!!!!!!!!!!!
avatar
NenormaleN17

Број на мислења : 28
Репутација : 4
Join date : 2012-01-18

Вратете се на почетокот Go down

Nitro Petel vs NenormaleN Empty Re: Nitro Petel vs NenormaleN

Пишување  Nitro Petel on Пон Јун 25, 2012 11:26 pm

LOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL XAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXA NE TE BIVA ZA LAZENJE lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! hahabudala hahabudala hahabudala hahabudala hahabudala hahabudala hahabudala hahabudala hahabudala hahabudala hahabudala hahabudala hahabudala hahabudala hahabudala


Последната промена е направена од Nitro Petel на Пон Јун 25, 2012 11:27 pm. Мислењето е променето 1 пати
Nitro Petel
Nitro Petel

Број на мислења : 343
Репутација : 19
Join date : 2012-05-24
Age : 98

Вратете се на почетокот Go down

Nitro Petel vs NenormaleN Empty

Пишување  Edini on Пон Јун 25, 2012 11:27 pm

http://www.haxballtube.com/watch/074656d144
Vtora e kaj Nitro..........A NenormaleN ako bese toj lazen NenormaleN zosto toj od prva vleguval na forumov da se spravi so Nitro Petel?
Edini
Edini

Број на мислења : 51
Репутација : 4
Join date : 2012-04-27

Вратете се на почетокот Go down

Nitro Petel vs NenormaleN Empty Re: Nitro Petel vs NenormaleN

Пишување  Nitro Petel on Пон Јун 25, 2012 11:28 pm

Nitro Petel
Nitro Petel

Број на мислења : 343
Репутација : 19
Join date : 2012-05-24
Age : 98

Вратете се на почетокот Go down

Nitro Petel vs NenormaleN Empty Re: Nitro Petel vs NenormaleN

Пишување  ?????? on Вто Јун 26, 2012 10:59 am

1-0 за Nitro Petel
NenormaleN имаш опомена за лажење, демек бил друг на твое место. Го познавам твојот скил.
Се надевам дека друга опомена нема да има, ако има ќе резултира со бан.
avatar
??????
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Nitro Petel vs NenormaleN Empty Re: Nitro Petel vs NenormaleN

Пишување  Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот