HaxBall Macedonia
Добродојдовте на нашиот форум HaxBall Macedonia, тука ќе запознаете повеќе играчи и исто така можете да играте во лига или куп и да дискутирате во темите наменети за тоа!

Регистрирајте се и придружете ни се!

Fixture 4-eHaniball - celzi

Go down

Fixture 4-eHaniball - celzi Empty Fixture 4-eHaniball - celzi

Пишување  Falcon on Пон Јун 18, 2012 10:28 pm

Fixture 4-eHaniball - celzi
Koga?
Falcon
Falcon

Број на мислења : 152
Репутација : 10
Join date : 2011-11-04
Age : 22
Локација : Македонија,Скопје

https://www.facebook.com/groups/151344571648881/

Вратете се на почетокот Go down

Fixture 4-eHaniball - celzi Empty Re: Fixture 4-eHaniball - celzi

Пишување  ?????? on Сре Јун 20, 2012 9:40 am

на одмор е челзи, кога ќе си дојде ќе изиграте...
avatar
??????
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Fixture 4-eHaniball - celzi Empty Re: Fixture 4-eHaniball - celzi

Пишување  ?????? on Вто Јун 26, 2012 11:10 am

челзи е дојден одиграјте го оваа недела овој меч.
avatar
??????
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Fixture 4-eHaniball - celzi Empty ame pa ovaa nedela pa hani e na odmor

Пишување  celzi on Вто Јун 26, 2012 11:52 am

ame pa ovaa nedela pa hani e na odmor!!
celzi
celzi

Број на мислења : 268
Репутација : 6
Join date : 2012-01-02
Age : 20
Локација : veles

Вратете се на почетокот Go down

Fixture 4-eHaniball - celzi Empty Si dojdov kazi koga?

Пишување  Falcon on Пон Jул 02, 2012 2:29 pm

Si dojdov kazi koga?
Falcon
Falcon

Број на мислења : 152
Репутација : 10
Join date : 2011-11-04
Age : 22
Локација : Македонија,Скопје

https://www.facebook.com/groups/151344571648881/

Вратете се на почетокот Go down

Fixture 4-eHaniball - celzi Empty sdsadsadasdsadsadsadsa

Пишување  celzi on Пон Jул 02, 2012 3:45 pm

vecer ako mozes posle 2 cetvrtina od kosarkata?
celzi
celzi

Број на мислења : 268
Репутација : 6
Join date : 2012-01-02
Age : 20
Локација : veles

Вратете се на почетокот Go down

Fixture 4-eHaniball - celzi Empty hdgfhjfg

Пишување  Falcon on Сре Jул 18, 2012 12:10 pm

ej si dojdov,moze da igrame
Falcon
Falcon

Број на мислења : 152
Репутација : 10
Join date : 2011-11-04
Age : 22
Локација : Македонија,Скопје

https://www.facebook.com/groups/151344571648881/

Вратете се на почетокот Go down

Fixture 4-eHaniball - celzi Empty Re: Fixture 4-eHaniball - celzi

Пишување  Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот