HaxBall Macedonia
Добродојдовте на нашиот форум HaxBall Macedonia, тука ќе запознаете повеќе играчи и исто така можете да играте во лига или куп и да дискутирате во темите наменети за тоа!

Регистрирајте се и придружете ни се!

1.Round Celzi vs Edini

Go down

1.Round Celzi vs Edini Empty 1.Round Celzi vs Edini

Пишување  Edini on Пон Јун 18, 2012 12:59 pm

Koga mozes bro?
Edini
Edini

Број на мислења : 51
Репутација : 4
Join date : 2012-04-27

Вратете се на почетокот Go down

1.Round Celzi vs Edini Empty Re: 1.Round Celzi vs Edini

Пишување  ?????? on Сре Јун 20, 2012 9:39 am

на одмор е оваа недела, највероватно ќе си дојде наредната....
avatar
??????
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

1.Round Celzi vs Edini Empty celzi vs edini

Пишување  celzi on Пон Јун 25, 2012 2:53 pm

utre vecer ili drugiden vecerta kaj 23:00
celzi
celzi

Број на мислења : 268
Репутација : 6
Join date : 2012-01-02
Age : 19
Локација : veles

Вратете се на почетокот Go down

1.Round Celzi vs Edini Empty Da

Пишување  Edini on Пон Јун 25, 2012 2:55 pm

moze utre u 23:00
Edini
Edini

Број на мислења : 51
Репутација : 4
Join date : 2012-04-27

Вратете се на почетокот Go down

1.Round Celzi vs Edini Empty lskdoaskdokasdjaskodas

Пишување  celzi on Пон Јун 25, 2012 2:57 pm

moze
celzi
celzi

Број на мислења : 268
Репутација : 6
Join date : 2012-01-02
Age : 19
Локација : veles

Вратете се на почетокот Go down

1.Round Celzi vs Edini Empty Re: 1.Round Celzi vs Edini

Пишување  Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот