HaxBall Macedonia
Добродојдовте на нашиот форум HaxBall Macedonia, тука ќе запознаете повеќе играчи и исто така можете да играте во лига или куп и да дискутирате во темите наменети за тоа!

Регистрирајте се и придружете ни се!

4 Kolo Nitro Petel vs NenormaleN

Go down

4 Kolo Nitro Petel vs NenormaleN Empty 4 Kolo Nitro Petel vs NenormaleN

Пишување  Nitro Petel on Нед Јун 17, 2012 12:37 am

Koga da te resam? xixixixiixxixixi
Nitro Petel
Nitro Petel

Број на мислења : 343
Репутација : 19
Join date : 2012-05-24
Age : 98

Вратете се на почетокот Go down

4 Kolo Nitro Petel vs NenormaleN Empty dad nenormalen

Пишување  NenormaleN17 on Нед Јун 17, 2012 9:23 pm

koga ti odgovara koa mozes togas?

avatar
NenormaleN17

Број на мислења : 28
Репутација : 4
Join date : 2012-01-18

Вратете се на почетокот Go down

4 Kolo Nitro Petel vs NenormaleN Empty Re: 4 Kolo Nitro Petel vs NenormaleN

Пишување  Nitro Petel on Нед Јун 17, 2012 9:26 pm

NenormaleN17 напиша:koga ti odgovara koa mozes togas?


Utre vo 13:00?
Ili vecer kon 1-2
Nitro Petel
Nitro Petel

Број на мислења : 343
Репутација : 19
Join date : 2012-05-24
Age : 98

Вратете се на почетокот Go down

4 Kolo Nitro Petel vs NenormaleN Empty Re: 4 Kolo Nitro Petel vs NenormaleN

Пишување  Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот