HaxBall Macedonia
Добродојдовте на нашиот форум HaxBall Macedonia, тука ќе запознаете повеќе играчи и исто така можете да играте во лига или куп и да дискутирате во темите наменети за тоа!

Регистрирајте се и придружете ни се!

BuFFoN- vs Tale .

Go down

BuFFoN- vs Tale . Empty BuFFoN- vs Tale .

Пишување  Buffonz on Сре Јун 13, 2012 6:39 pm

3-0 za mene(BuFFoN-) , sluzbena e ozil .
avatar
Buffonz

Број на мислења : 5
Репутација : 3
Join date : 2012-05-30

Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот