HaxBall Macedonia
Добродојдовте на нашиот форум HaxBall Macedonia, тука ќе запознаете повеќе играчи и исто така можете да играте во лига или куп и да дискутирате во темите наменети за тоа!

Регистрирајте се и придружете ни се!

1.Kolo NenormaleN-Tale.

Go down

1.Kolo NenormaleN-Tale. Empty 1.Kolo NenormaleN-Tale.

Пишување  NenormaleN17 on Вто Јун 12, 2012 1:40 pm

MOZE DENES VO 22:00 SAAT?
ILI PA TEBE KOGA TI ODGOVARA!?
avatar
NenormaleN17

Број на мислења : 28
Репутација : 4
Join date : 2012-01-18

Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот