HaxBall Macedonia
Добродојдовте на нашиот форум HaxBall Macedonia, тука ќе запознаете повеќе играчи и исто така можете да играте во лига или куп и да дискутирате во темите наменети за тоа!

Регистрирајте се и придружете ни се!

NenormaleN17-Mr.Nikola.Ramirez

Go down

NenormaleN17-Mr.Nikola.Ramirez Empty NenormaleN17-Mr.Nikola.Ramirez

Пишување  NenormaleN17 on Вто Јун 12, 2012 10:26 am

Rezultat:4-2 PP(Prvo Poluvreme)
Rezultat:?-? VP(Vtoro Poluvreme)
Vo prvoto poluvreme so -Mr.Nikola.Ramirez igravme se do krajot na mecot i zavrsi 4-2 ,jas mu go pobarav linkot a toj mi odgovori:
eve vi videte samite :file:///C:/Users/ZORAN%20PAVLOVSKI/Desktop/Untitled.png!!!
avatar
NenormaleN17

Број на мислења : 28
Репутација : 4
Join date : 2012-01-18

Вратете се на почетокот Go down

NenormaleN17-Mr.Nikola.Ramirez Empty Re: NenormaleN17-Mr.Nikola.Ramirez

Пишување  Nitro Petel on Вто Јун 12, 2012 10:37 am

NenormaleN17 напиша:Rezultat:4-2 PP(Prvo Poluvreme)
Rezultat:?-? VP(Vtoro Poluvreme)
Vo prvoto poluvreme so -Mr.Nikola.Ramirez igravme se do krajot na mecot i zavrsi 4-2 ,jas mu go pobarav linkot a toj mi odgovori:
eve vi videte samite :file:///C:/Users/ZORAN%20PAVLOVSKI/Desktop/Untitled.png!!!

MORE toj link ne ke mozi nikoj da go otvori staj ja slikata na tinypic i stavigo linkot ovde
Nitro Petel
Nitro Petel

Број на мислења : 343
Репутација : 19
Join date : 2012-05-24
Age : 98

Вратете се на почетокот Go down

NenormaleN17-Mr.Nikola.Ramirez Empty Re: NenormaleN17-Mr.Nikola.Ramirez

Пишување  ?????? on Вто Јун 12, 2012 3:10 pm

Nitro Petel напиша:
NenormaleN17 напиша:Rezultat:4-2 PP(Prvo Poluvreme)
Rezultat:?-? VP(Vtoro Poluvreme)
Vo prvoto poluvreme so -Mr.Nikola.Ramirez igravme se do krajot na mecot i zavrsi 4-2 ,jas mu go pobarav linkot a toj mi odgovori:
eve vi videte samite :file:///C:/Users/ZORAN%20PAVLOVSKI/Desktop/Untitled.png!!!

MORE toj link ne ke mozi nikoj da go otvori staj ja slikata na tinypic i stavigo linkot ovde

ти кажа убаво нитро петел
avatar
??????
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

NenormaleN17-Mr.Nikola.Ramirez Empty Re: NenormaleN17-Mr.Nikola.Ramirez

Пишување  ?????? on Пет Јун 15, 2012 6:55 pm

Службено 3-0 за НенормалеН
Прва опомена за Рамиреж, за прекинување на утакмицата и некоректно постапување!

*3 опомени и бан од лигата
avatar
??????
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

NenormaleN17-Mr.Nikola.Ramirez Empty Re: NenormaleN17-Mr.Nikola.Ramirez

Пишување  Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот