HaxBall Macedonia
Добродојдовте на нашиот форум HaxBall Macedonia, тука ќе запознаете повеќе играчи и исто така можете да играте во лига или куп и да дискутирате во темите наменети за тоа!

Регистрирајте се и придружете ни се!

celzi vs kure

Go down

celzi vs kure Empty celzi vs kure

Пишување  celzi on Пон Јун 11, 2012 9:28 pm

koga mozes oti slednata nedela sum na odmor i nema da mozam togas da odigram so tebe!!
celzi
celzi

Број на мислења : 268
Репутација : 6
Join date : 2012-01-02
Age : 19
Локација : veles

Вратете се на почетокот Go down

celzi vs kure Empty sdasdsdasdsdsadasd

Пишување  celzi on Сре Јун 13, 2012 3:22 pm

vecer vo 23 mozes?
celzi
celzi

Број на мислења : 268
Репутација : 6
Join date : 2012-01-02
Age : 19
Локација : veles

Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот