HaxBall Macedonia
Добродојдовте на нашиот форум HaxBall Macedonia, тука ќе запознаете повеќе играчи и исто така можете да играте во лига или куп и да дискутирате во темите наменети за тоа!

Регистрирајте се и придружете ни се!

3. kolo Özil - Edini

Go down

3. kolo Özil - Edini  Empty 3. kolo Özil - Edini

Пишување  Ozil on Пон Јун 11, 2012 2:25 pm

4-3
gg srekno natamu
Ozil
Ozil

Број на мислења : 947
Репутација : 67
Join date : 2011-09-23
Age : 25
Локација : Macedonia, Kocani

http://haxballmacedonia.forummk.com/

Вратете се на почетокот Go down

3. kolo Özil - Edini  Empty

Пишување  Edini on Пон Јун 11, 2012 2:26 pm

Da 4-3 zavrsi igrata
gg i fala i tebe srekno ponatamu Wink
Potvrduvam
Edini
Edini

Број на мислења : 51
Репутација : 4
Join date : 2012-04-27

Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот