HaxBall Macedonia
Добродојдовте на нашиот форум HaxBall Macedonia, тука ќе запознаете повеќе играчи и исто така можете да играте во лига или куп и да дискутирате во темите наменети за тоа!

Регистрирајте се и придружете ни се!

Meireles16 vs Buffonz

Go down

Meireles16 vs Buffonz Empty Meireles16 vs Buffonz

Пишување  Meireles16 on Пон Јун 11, 2012 12:37 pm

Meireles16 0-3 BuFFoNz


Sluzbena


Последната промена е направена од Meireles16 на Пон Јун 11, 2012 12:56 pm. Мислењето е променето 2 пати.
Meireles16
Meireles16

Број на мислења : 10
Репутација : 0
Join date : 2012-05-28
Age : 20
Локација : SKOPJE,DRACEVO

Вратете се на почетокот Go down

Meireles16 vs Buffonz Empty Re: Meireles16 vs Buffonz

Пишување  Buffonz on Пон Јун 11, 2012 12:39 pm

POTVRDUVAM !!
avatar
Buffonz

Број на мислења : 5
Репутација : 3
Join date : 2012-05-30

Вратете се на почетокот Go down

Meireles16 vs Buffonz Empty sdfsdadfsdssadasdasd

Пишување  celzi on Пон Јун 11, 2012 12:55 pm

3-0 za buffonz
celzi
celzi

Број на мислења : 268
Репутација : 6
Join date : 2012-01-02
Age : 20
Локација : veles

Вратете се на почетокот Go down

Meireles16 vs Buffonz Empty Re: Meireles16 vs Buffonz

Пишување  Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот