HaxBall Macedonia
Добродојдовте на нашиот форум HaxBall Macedonia, тука ќе запознаете повеќе играчи и исто така можете да играте во лига или куп и да дискутирате во темите наменети за тоа!

Регистрирајте се и придружете ни се!

Meireles16 vs Nitro Petel

Go down

Meireles16 vs Nitro Petel Empty Meireles16 vs Nitro Petel

Пишување  Meireles16 on Пон Јун 11, 2012 9:49 am

Meireles16 4-3 Nitro Petel
Meireles16
Meireles16

Број на мислења : 10
Репутација : 0
Join date : 2012-05-28
Age : 20
Локација : SKOPJE,DRACEVO

Вратете се на почетокот Go down

Meireles16 vs Nitro Petel Empty Re: Meireles16 vs Nitro Petel

Пишување  Buffonz on Пон Јун 11, 2012 12:16 pm

GO POTVRDUVAM MECOT .
avatar
Buffonz

Број на мислења : 5
Репутација : 3
Join date : 2012-05-30

Вратете се на почетокот Go down

Meireles16 vs Nitro Petel Empty FT9

Пишување  ?????? on Пон Јун 11, 2012 1:02 pm

NEMASE LAG I4 !1
avatar
??????
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Meireles16 vs Nitro Petel Empty RaFaeL

Пишување  RaFaeL 21 on Пон Јун 11, 2012 1:05 pm

Немаше лаг , потврдувам победа .. xD
RaFaeL 21
RaFaeL 21

Број на мислења : 48
Репутација : 3
Join date : 2012-05-30
Age : 20

Вратете се на почетокот Go down

Meireles16 vs Nitro Petel Empty Re: Meireles16 vs Nitro Petel

Пишување  Ozil on Пон Јун 11, 2012 4:53 pm

Ova e 5 kolo, ne e dozvoleno da se igra vo ovaa nedela
treba da igrate samo 1, 2 i 3 kolo.
ovoj rezultat nema da se zima vo obzir i utakmicata ke treba da se igra narednata nedela. Pozdrav!
Ozil
Ozil

Број на мислења : 947
Репутација : 67
Join date : 2011-09-23
Age : 25
Локација : Macedonia, Kocani

http://haxballmacedonia.forummk.com/

Вратете се на почетокот Go down

Meireles16 vs Nitro Petel Empty Re: Meireles16 vs Nitro Petel

Пишување  Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот