HaxBall Macedonia
Добродојдовте на нашиот форум HaxBall Macedonia, тука ќе запознаете повеќе играчи и исто така можете да играте во лига или куп и да дискутирате во темите наменети за тоа!

Регистрирајте се и придружете ни се!

Nitro Petel vs Buffonz

Преглед на претходна тема Преглед на наредна тема Go down

Nitro Petel vs Buffonz

Пишување  Nitro Petel on Пон Јун 11, 2012 9:45 am

Nitro Petel 0-0 Buffonz
avatar
Nitro Petel

Број на мислења : 343
Репутација : 19
Join date : 2012-05-24
Age : 97

Вратете се на почетокот Go down

Re: Nitro Petel vs Buffonz

Пишување  Buffonz on Пон Јун 11, 2012 9:46 am

POTVRDUVAM !

Buffonz

Број на мислења : 5
Репутација : 3
Join date : 2012-05-30

Вратете се на почетокот Go down

Re: Nitro Petel vs Buffonz

Пишување  Nitro Petel on Пон Јун 11, 2012 10:15 am

avatar
Nitro Petel

Број на мислења : 343
Репутација : 19
Join date : 2012-05-24
Age : 97

Вратете се на почетокот Go down

Re: Nitro Petel vs Buffonz

Пишување  Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Преглед на претходна тема Преглед на наредна тема Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот