HaxBall Macedonia
Добродојдовте на нашиот форум HaxBall Macedonia, тука ќе запознаете повеќе играчи и исто така можете да играте во лига или куп и да дискутирате во темите наменети за тоа!

Регистрирајте се и придружете ни се!

1коло. KURE vs RaFaeL

Go down

1коло. KURE vs RaFaeL Empty 1коло. KURE vs RaFaeL

Пишување  RaFaeL 21 on Пон Јун 11, 2012 7:58 am

кога ? Very Happy
RaFaeL 21
RaFaeL 21

Број на мислења : 48
Репутација : 3
Join date : 2012-05-30
Age : 20

Вратете се на почетокот Go down

1коло. KURE vs RaFaeL Empty Re: 1коло. KURE vs RaFaeL

Пишување  KURENCE on Пон Јун 11, 2012 3:40 pm

RaFaeL 21 напиша:кога ? Very Happy

vecer 20:15 ?
avatar
KURENCE

Број на мислења : 74
Репутација : 0
Join date : 2012-03-18

Вратете се на почетокот Go down

1коло. KURE vs RaFaeL Empty Re: 1коло. KURE vs RaFaeL

Пишување  KURENCE on Пон Јун 11, 2012 9:06 pm

KURENCE напиша:
RaFaeL 21 напиша:кога ? Very Happy

vecer 20:15 ?

najverojatno ne si procital.nema veze biraj termin
avatar
KURENCE

Број на мислења : 74
Репутација : 0
Join date : 2012-03-18

Вратете се на почетокот Go down

1коло. KURE vs RaFaeL Empty RaFaeL

Пишување  RaFaeL 21 on Пон Јун 11, 2012 9:08 pm

КURE ае утре вечер. на фб пиши кога можиш , ама вечер !
RaFaeL 21
RaFaeL 21

Број на мислења : 48
Репутација : 3
Join date : 2012-05-30
Age : 20

Вратете се на почетокот Go down

1коло. KURE vs RaFaeL Empty Re: 1коло. KURE vs RaFaeL

Пишување  ?????? on Пон Јун 18, 2012 11:07 am

Вечерва краен рок за одигрување.
Термин во 21 часот.
Ако биде еден присутен а противникот го нема, ќе иде службен резултат за тој што е присуствувал.
Ако бидете и двајцата тука, договорете се за хост и одиграјте.

Напомена: Ако едениот не се појави, другиот има задача да слика на чет дека бил тука во тоа време, т.е да има еден вид доказ.. за да му се запише победата!
avatar
??????
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

1коло. KURE vs RaFaeL Empty re

Пишување  RaFaeL 21 on Пон Јун 18, 2012 4:22 pm

mozhi da snimam ? Very Happy
RaFaeL 21
RaFaeL 21

Број на мислења : 48
Репутација : 3
Join date : 2012-05-30
Age : 20

Вратете се на почетокот Go down

1коло. KURE vs RaFaeL Empty Re: 1коло. KURE vs RaFaeL

Пишување  ?????? on Сре Јун 20, 2012 9:48 am

И двајцата не се појавиле т.е нема ни слики ни ништо, а со снимка рафаел неможе...

Резултат: 0-0
avatar
??????
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

1коло. KURE vs RaFaeL Empty Re: 1коло. KURE vs RaFaeL

Пишување  Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот