HaxBall Macedonia
Добродојдовте на нашиот форум HaxBall Macedonia, тука ќе запознаете повеќе играчи и исто така можете да играте во лига или куп и да дискутирате во темите наменети за тоа!

Регистрирајте се и придружете ни се!

KURE - eHaniball

Go down

KURE - eHaniball Empty KURE - eHaniball

Пишување  Falcon on Нед Јун 10, 2012 11:16 pm

KURE - eHaniball
Koga?
Falcon
Falcon

Број на мислења : 152
Репутација : 10
Join date : 2011-11-04
Age : 22
Локација : Македонија,Скопје

https://www.facebook.com/groups/151344571648881/

Вратете се на почетокот Go down

KURE - eHaniball Empty Re: KURE - eHaniball

Пишување  KURENCE on Пон Јун 11, 2012 3:40 pm

eHANIBALL напиша:KURE - eHaniball
Koga?

vecer 20:00 ?
avatar
KURENCE

Број на мислења : 74
Репутација : 0
Join date : 2012-03-18

Вратете се на почетокот Go down

KURE - eHaniball Empty Izvestime 1 den pred da igrame

Пишување  Falcon on Вто Јун 12, 2012 11:34 am

Izvestime 1 den pred da igrame
Falcon
Falcon

Број на мислења : 152
Репутација : 10
Join date : 2011-11-04
Age : 22
Локација : Македонија,Скопје

https://www.facebook.com/groups/151344571648881/

Вратете се на почетокот Go down

KURE - eHaniball Empty Re: KURE - eHaniball

Пишување  ?????? on Пон Јун 18, 2012 11:08 am

Вечерва краен рок за одигрување.
Термин во 22 часот.
Ако биде еден присутен а противникот го нема, ќе иде службен резултат за тој што е присуствувал.
Ако бидете и двајцата тука, договорете се за хост и одиграјте.

Напомена: Ако едениот не се појави, другиот има задача да слика на чет дека бил тука во тоа време, т.е да има еден вид доказ.. за да му се запише победата!
avatar
??????
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

KURE - eHaniball Empty SLIKI

Пишување  Falcon on Пон Јун 18, 2012 10:24 pm

Falcon
Falcon

Број на мислења : 152
Репутација : 10
Join date : 2011-11-04
Age : 22
Локација : Македонија,Скопје

https://www.facebook.com/groups/151344571648881/

Вратете се на почетокот Go down

KURE - eHaniball Empty Da...

Пишување  Falcon on Пон Јун 18, 2012 10:25 pm

Da ne bidam nefer ne go cekav 15 minuti,go cekav 1saat i 15 minuti....
Falcon
Falcon

Број на мислења : 152
Репутација : 10
Join date : 2011-11-04
Age : 22
Локација : Македонија,Скопје

https://www.facebook.com/groups/151344571648881/

Вратете се на почетокот Go down

KURE - eHaniball Empty Re: KURE - eHaniball

Пишување  ?????? on Сре Јун 20, 2012 9:51 am

Резултат: 0-3 за eHaniball
avatar
??????
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

KURE - eHaniball Empty Re: KURE - eHaniball

Пишување  Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот