HaxBall Macedonia
Добродојдовте на нашиот форум HaxBall Macedonia, тука ќе запознаете повеќе играчи и исто така можете да играте во лига или куп и да дискутирате во темите наменети за тоа!

Регистрирајте се и придружете ни се!

celzi vs RaFaeL

Go down

celzi vs RaFaeL Empty celzi vs RaFaeL

Пишување  celzi on Нед Јун 10, 2012 8:49 pm

koga mozes???
celzi
celzi

Број на мислења : 268
Репутација : 6
Join date : 2012-01-02
Age : 19
Локација : veles

Вратете се на почетокот Go down

celzi vs RaFaeL Empty RaFaeL21

Пишување  RaFaeL 21 on Пон Јун 11, 2012 7:53 am

Понеделник --> 12:00 , 23:00
RaFaeL 21
RaFaeL 21

Број на мислења : 48
Репутација : 3
Join date : 2012-05-30
Age : 20

Вратете се на почетокот Go down

celzi vs RaFaeL Empty celzi vs RaFaeL

Пишување  celzi on Пон Јун 11, 2012 9:24 pm

utre vo 21:00 bidi ukl na catot
celzi
celzi

Број на мислења : 268
Репутација : 6
Join date : 2012-01-02
Age : 19
Локација : veles

Вратете се на почетокот Go down

celzi vs RaFaeL Empty Re: celzi vs RaFaeL

Пишување  Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот