HaxBall Macedonia
Добродојдовте на нашиот форум HaxBall Macedonia, тука ќе запознаете повеќе играчи и исто така можете да играте во лига или куп и да дискутирате во темите наменети за тоа!

Регистрирајте се и придружете ни се!

KURE-EHANIBAL

Go down

KURE-EHANIBAL Empty KURE-EHANIBAL

Пишување  KURENCE on Чет Мај 24, 2012 6:06 pm

KOGA?
avatar
KURENCE

Број на мислења : 74
Репутација : 0
Join date : 2012-03-18

Вратете се на почетокот Go down

KURE-EHANIBAL Empty Sabota vo 15:30h

Пишување  Falcon on Пет Мај 25, 2012 5:24 am

Sabota vo 15:30h
Falcon
Falcon

Број на мислења : 152
Репутација : 10
Join date : 2011-11-04
Age : 23
Локација : Македонија,Скопје

https://www.facebook.com/groups/151344571648881/

Вратете се на почетокот Go down

KURE-EHANIBAL Empty kure go nemase sluzbena za mene

Пишување  Falcon on Саб Мај 26, 2012 5:40 pm

kure go nemase sluzbena za mene
Falcon
Falcon

Број на мислења : 152
Репутација : 10
Join date : 2011-11-04
Age : 23
Локација : Македонија,Скопје

https://www.facebook.com/groups/151344571648881/

Вратете се на почетокот Go down

KURE-EHANIBAL Empty Re: KURE-EHANIBAL

Пишување  Ozil on Пон Мај 28, 2012 11:52 am

a dokaz deka tebe te imase?
Ozil
Ozil

Број на мислења : 947
Репутација : 67
Join date : 2011-09-23
Age : 25
Локација : Macedonia, Kocani

http://haxballmacedonia.forummk.com/

Вратете се на почетокот Go down

KURE-EHANIBAL Empty ne nema dkaz

Пишување  Falcon on Пон Мај 28, 2012 4:48 pm

nema dokaz kazi ti nekoe mislenje a?
Falcon
Falcon

Број на мислења : 152
Репутација : 10
Join date : 2011-11-04
Age : 23
Локација : Македонија,Скопје

https://www.facebook.com/groups/151344571648881/

Вратете се на почетокот Go down

KURE-EHANIBAL Empty Re: KURE-EHANIBAL

Пишување  Ozil on Пон Мај 28, 2012 7:42 pm

posto nema dokaz, rezultatot nema da se zeme vo obzir na sluzbeno...
imate rok utre (Vtornik) vo 21h da odigrate.

Koj bide tuka, neka slika! Ako bidete i dvajcata, odigrajte!
Ozil
Ozil

Број на мислења : 947
Репутација : 67
Join date : 2011-09-23
Age : 25
Локација : Macedonia, Kocani

http://haxballmacedonia.forummk.com/

Вратете се на почетокот Go down

KURE-EHANIBAL Empty Re: KURE-EHANIBAL

Пишување  Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот