HaxBall Macedonia
Добродојдовте на нашиот форум HaxBall Macedonia, тука ќе запознаете повеќе играчи и исто така можете да играте во лига или куп и да дискутирате во темите наменети за тоа!

Регистрирајте се и придружете ни се!

celzi vs el nino

Go down

celzi vs el nino Empty celzi vs el nino

Пишување  celzi on Чет Мај 17, 2012 10:10 am

koga? mozes li vecer vo 21 30
celzi
celzi

Број на мислења : 268
Репутација : 6
Join date : 2012-01-02
Age : 20
Локација : veles

Вратете се на почетокот Go down

celzi vs el nino Empty frtgsdfsdfdsfdsfdsfdsfdsf

Пишување  celzi on Вто Мај 22, 2012 3:16 pm

3-0 za mene sluzbeno
celzi
celzi

Број на мислења : 268
Репутација : 6
Join date : 2012-01-02
Age : 20
Локација : veles

Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот