HaxBall Macedonia
Добродојдовте на нашиот форум HaxBall Macedonia, тука ќе запознаете повеќе играчи и исто така можете да играте во лига или куп и да дискутирате во темите наменети за тоа!

Регистрирајте се и придружете ни се!

celzi vs ribery

Go down

celzi vs ribery Empty celzi vs ribery

Пишување  celzi on Чет Мај 17, 2012 10:09 am

koga?

mozes li vecer vo 21 00
celzi
celzi

Број на мислења : 268
Репутација : 6
Join date : 2012-01-02
Age : 20
Локација : veles

Вратете се на почетокот Go down

celzi vs ribery Empty dasdsadsdsdsadsdsadsadsasd

Пишување  celzi on Вто Мај 22, 2012 3:16 pm

3-0 za mene sluzbeno
celzi
celzi

Број на мислења : 268
Репутација : 6
Join date : 2012-01-02
Age : 20
Локација : veles

Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот