HaxBall Macedonia
Добродојдовте на нашиот форум HaxBall Macedonia, тука ќе запознаете повеќе играчи и исто така можете да играте во лига или куп и да дискутирате во темите наменети за тоа!

Регистрирајте се и придружете ни се!

1/4 falcao - kure

Go down

1/4 falcao - kure Empty 1/4 falcao - kure

Пишување  Ozil on Вто Мај 15, 2012 10:53 am

ako ne se javite do vecer ke bide zapisan rezultat 0-0 i celzi ke bide vo finale...
a ako se pojavi eden ke ima sluzben rezultat za nego 3-0
a mozete da se dogovorite i da ja izigrate utkmicata Smile
kraen rok 21h
Ozil
Ozil

Број на мислења : 947
Репутација : 67
Join date : 2011-09-23
Age : 25
Локација : Macedonia, Kocani

http://haxballmacedonia.forummk.com/

Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот