HaxBall Macedonia
Добродојдовте на нашиот форум HaxBall Macedonia, тука ќе запознаете повеќе играчи и исто така можете да играте во лига или куп и да дискутирате во темите наменети за тоа!

Регистрирајте се и придружете ни се!

7. kolo celzi - Özil

Go down

7. kolo celzi - Özil  Empty 7. kolo celzi - Özil

Пишување  Ozil on Вто Мај 08, 2012 9:23 pm

0-2

gg
Ozil
Ozil

Број на мислења : 947
Репутација : 67
Join date : 2011-09-23
Age : 25
Локација : Macedonia, Kocani

http://haxballmacedonia.forummk.com/

Вратете се на почетокот Go down

7. kolo celzi - Özil  Empty dkjadiasjdiasjdisad

Пишување  celzi on Вто Мај 08, 2012 9:29 pm

potvrdeno 0-2 za nego
celzi
celzi

Број на мислења : 268
Репутација : 6
Join date : 2012-01-02
Age : 20
Локација : veles

Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот