HaxBall Macedonia
Добродојдовте на нашиот форум HaxBall Macedonia, тука ќе запознаете повеќе играчи и исто така можете да играте во лига или куп и да дискутирате во темите наменети за тоа!

Регистрирајте се и придружете ни се!

CELZI-KURE

Go down

CELZI-KURE Empty CELZI-KURE

Пишување  KURENCE on Вто Мај 08, 2012 5:36 am

KOGA MOZES ?
avatar
KURENCE

Број на мислења : 74
Репутација : 0
Join date : 2012-03-18

Вратете се на почетокот Go down

CELZI-KURE Empty dsfadsfadsfsafd

Пишување  celzi on Вто Мај 08, 2012 8:23 pm

utre vo 22:00 mozes li?
celzi
celzi

Број на мислења : 268
Репутација : 6
Join date : 2012-01-02
Age : 20
Локација : veles

Вратете се на почетокот Go down

CELZI-KURE Empty Re: CELZI-KURE

Пишување  KURENCE on Пет Мај 11, 2012 6:09 am

xD celzi напиша:utre vo 22:00 mozes li?


Denes e petok ,mozes vecer ? okolu 20:00-21:00?
avatar
KURENCE

Број на мислења : 74
Репутација : 0
Join date : 2012-03-18

Вратете се на почетокот Go down

CELZI-KURE Empty fgfdgsagfdsgdgfadg

Пишување  celzi on Пет Мај 11, 2012 5:11 pm

vo 20 nemozam a za 21 ke vidam ako mozam
celzi
celzi

Број на мислења : 268
Репутација : 6
Join date : 2012-01-02
Age : 20
Локација : veles

Вратете се на почетокот Go down

CELZI-KURE Empty Re: CELZI-KURE

Пишување  KURENCE on Пет Мај 11, 2012 5:54 pm

xD celzi напиша:vo 20 nemozam a za 21 ke vidam ako mozam
ok ke gledam da bidam online ,
avatar
KURENCE

Број на мислења : 74
Репутација : 0
Join date : 2012-03-18

Вратете се на почетокот Go down

CELZI-KURE Empty fedfdsfdsfdsfsfsf

Пишување  celzi on Нед Мај 13, 2012 8:46 am

vecer vo 20:00 bidi na catot
celzi
celzi

Број на мислења : 268
Репутација : 6
Join date : 2012-01-02
Age : 20
Локација : veles

Вратете се на почетокот Go down

CELZI-KURE Empty Re: CELZI-KURE

Пишување  Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот