HaxBall Macedonia
Добродојдовте на нашиот форум HaxBall Macedonia, тука ќе запознаете повеќе играчи и исто така можете да играте во лига или куп и да дискутирате во темите наменети за тоа!

Регистрирајте се и придружете ни се!

Petarda-eHaniball

Go down

Petarda-eHaniball Empty Petarda-eHaniball

Пишување  Falcon on Нед Мај 06, 2012 12:00 pm

10-0 za eHaniball vo razlika
Falcon
Falcon

Број на мислења : 152
Репутација : 10
Join date : 2011-11-04
Age : 23
Локација : Македонија,Скопје

https://www.facebook.com/groups/151344571648881/

Вратете се на почетокот Go down

Petarda-eHaniball Empty Re: Petarda-eHaniball

Пишување  Petarda on Нед Мај 06, 2012 12:03 pm

pisi rezultatot i daj snimka
Petarda
Petarda

Број на мислења : 84
Репутација : 3
Join date : 2011-09-29

Вратете се на почетокот Go down

Petarda-eHaniball Empty 3543

Пишување  Falcon on Нед Мај 06, 2012 2:19 pm

Petarda напиша:pisi rezultatot i daj snimka

nema vrska ke igrame odponoov ozil staj koga i vo klku vreme ke igrame od novo
Falcon
Falcon

Број на мислења : 152
Репутација : 10
Join date : 2011-11-04
Age : 23
Локација : Македонија,Скопје

https://www.facebook.com/groups/151344571648881/

Вратете се на почетокот Go down

Petarda-eHaniball Empty Re: Petarda-eHaniball

Пишување  Ozil on Нед Мај 06, 2012 2:21 pm

Vecer posle 21h
Ozil
Ozil

Број на мислења : 947
Репутација : 67
Join date : 2011-09-23
Age : 25
Локација : Macedonia, Kocani

http://haxballmacedonia.forummk.com/

Вратете се на почетокот Go down

Petarda-eHaniball Empty Re: Petarda-eHaniball

Пишување  Petarda on Нед Мај 06, 2012 5:19 pm

14-4 za eHaniball
drug pat ako ne staves snimka ne priznavam
Petarda
Petarda

Број на мислења : 84
Репутација : 3
Join date : 2011-09-29

Вратете се на почетокот Go down

Petarda-eHaniball Empty Re: Petarda-eHaniball

Пишување  Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот