HaxBall Macedonia
Добродојдовте на нашиот форум HaxBall Macedonia, тука ќе запознаете повеќе играчи и исто така можете да играте во лига или куп и да дискутирате во темите наменети за тоа!

Регистрирајте се и придружете ни се!

4 kolo Ozil-Kure 20:00

Go down

4 kolo Ozil-Kure   20:00 Empty 4 kolo Ozil-Kure 20:00

Пишување  KURENCE on Чет Мај 03, 2012 4:42 pm

ke igrame vo 20:00 ,taka se dogovorivme Very Happy Very Happy: D
avatar
KURENCE

Број на мислења : 74
Репутација : 0
Join date : 2012-03-18

Вратете се на почетокот Go down

4 kolo Ozil-Kure   20:00 Empty Re: 4 kolo Ozil-Kure 20:00

Пишување  Ozil on Чет Мај 03, 2012 5:58 pm

ok be Smile
Ozil
Ozil

Број на мислења : 947
Репутација : 67
Join date : 2011-09-23
Age : 25
Локација : Macedonia, Kocani

http://haxballmacedonia.forummk.com/

Вратете се на почетокот Go down

4 kolo Ozil-Kure   20:00 Empty Re: 4 kolo Ozil-Kure 20:00

Пишување  Ozil on Чет Мај 03, 2012 6:18 pm

so te nema ?
Ozil
Ozil

Број на мислења : 947
Репутација : 67
Join date : 2011-09-23
Age : 25
Локација : Macedonia, Kocani

http://haxballmacedonia.forummk.com/

Вратете се на почетокот Go down

4 kolo Ozil-Kure   20:00 Empty Re: 4 kolo Ozil-Kure 20:00

Пишување  Ozil on Пет Мај 04, 2012 10:46 am

ako sakas vo nedela
Ozil
Ozil

Број на мислења : 947
Репутација : 67
Join date : 2011-09-23
Age : 25
Локација : Macedonia, Kocani

http://haxballmacedonia.forummk.com/

Вратете се на почетокот Go down

4 kolo Ozil-Kure   20:00 Empty dogovorot padna :D

Пишување  KURENCE on Пет Мај 04, 2012 4:00 pm

Özil напиша:ako sakas vo nedela
moze
avatar
KURENCE

Број на мислења : 74
Репутација : 0
Join date : 2012-03-18

Вратете се на почетокот Go down

4 kolo Ozil-Kure   20:00 Empty Re: 4 kolo Ozil-Kure 20:00

Пишување  Ozil on Нед Мај 06, 2012 6:19 pm

cekam te 20 min nema te
Ozil
Ozil

Број на мислења : 947
Репутација : 67
Join date : 2011-09-23
Age : 25
Локација : Macedonia, Kocani

http://haxballmacedonia.forummk.com/

Вратете се на почетокот Go down

4 kolo Ozil-Kure   20:00 Empty sdfoiapfaofao

Пишување  KURENCE on Нед Мај 06, 2012 7:45 pm

Özil напиша:cekam te 20 min nema te
izvini brat za 3 minuti sme se razminale :@ a bev online igrav na esl i zaborajv na ova,ae pisi tvoja pobeda Sad ili slucajno koga ke se zatekneme na chat ke igrame,moze?
avatar
KURENCE

Број на мислења : 74
Репутација : 0
Join date : 2012-03-18

Вратете се на почетокот Go down

4 kolo Ozil-Kure   20:00 Empty Re: 4 kolo Ozil-Kure 20:00

Пишување  Ozil on Нед Мај 06, 2012 8:19 pm

ajde utre okolu 12-13 casot, ali ako te nema i togas ke bide moja pobeda
Ozil
Ozil

Број на мислења : 947
Репутација : 67
Join date : 2011-09-23
Age : 25
Локација : Macedonia, Kocani

http://haxballmacedonia.forummk.com/

Вратете се на почетокот Go down

4 kolo Ozil-Kure   20:00 Empty Re: 4 kolo Ozil-Kure 20:00

Пишување  Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот