HaxBall Macedonia
Добродојдовте на нашиот форум HaxBall Macedonia, тука ќе запознаете повеќе играчи и исто така можете да играте во лига или куп и да дискутирате во темите наменети за тоа!

Регистрирајте се и придружете ни се!

6.kolo Özil - Ribery

Go down

6.kolo Özil - Ribery Empty 6.kolo Özil - Ribery

Пишување  Ozil on Сре Мај 02, 2012 12:35 pm

koga druze?
Ozil
Ozil

Број на мислења : 947
Репутација : 67
Join date : 2011-09-23
Age : 25
Локација : Macedonia, Kocani

http://haxballmacedonia.forummk.com/

Вратете се на почетокот Go down

6.kolo Özil - Ribery Empty Re: 6.kolo Özil - Ribery

Пишување  Ozil on Пет Мај 04, 2012 10:46 am

ako sakas vo nedela
Ozil
Ozil

Број на мислења : 947
Репутација : 67
Join date : 2011-09-23
Age : 25
Локација : Macedonia, Kocani

http://haxballmacedonia.forummk.com/

Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот