HaxBall Macedonia
Добродојдовте на нашиот форум HaxBall Macedonia, тука ќе запознаете повеќе играчи и исто така можете да играте во лига или куп и да дискутирате во темите наменети за тоа!

Регистрирајте се и придружете ни се!

3 kolo Petarda-Kure 0:3

Go down

3 kolo Petarda-Kure 0:3 Empty 3 kolo Petarda-Kure 0:3

Пишување  KURENCE on Саб Апр 28, 2012 6:09 pm

sluzben rezultat spored dogovorot toj ne dojde.
dokaz deka bev tuka e toa sto pisav na chatot..zz
avatar
KURENCE

Број на мислења : 74
Репутација : 0
Join date : 2012-03-18

Вратете се на почетокот Go down

3 kolo Petarda-Kure 0:3 Empty Re: 3 kolo Petarda-Kure 0:3

Пишување  Ozil on Саб Апр 28, 2012 6:31 pm

nekoja slika da slikas?
Ozil
Ozil

Број на мислења : 947
Репутација : 67
Join date : 2011-09-23
Age : 25
Локација : Macedonia, Kocani

http://haxballmacedonia.forummk.com/

Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот