HaxBall Macedonia
Добродојдовте на нашиот форум HaxBall Macedonia, тука ќе запознаете повеќе играчи и исто така можете да играте во лига или куп и да дискутирате во темите наменети за тоа!

Регистрирајте се и придружете ни се!

2 kolo Celzi-Kure 5:4

Go down

2 kolo Celzi-Kure 5:4 Empty 2 kolo Celzi-Kure 5:4

Пишување  KURENCE on Пет Апр 27, 2012 10:11 am

avatar
KURENCE

Број на мислења : 74
Репутација : 0
Join date : 2012-03-18

Вратете се на почетокот Go down

2 kolo Celzi-Kure 5:4 Empty dfasdsdsdsadsadsad

Пишување  celzi on Пет Апр 27, 2012 5:36 pm

potvrdeno
celzi
celzi

Број на мислења : 268
Репутација : 6
Join date : 2012-01-02
Age : 20
Локација : veles

Вратете се на почетокот Go down

2 kolo Celzi-Kure 5:4 Empty Re: 2 kolo Celzi-Kure 5:4

Пишување  Ozil on Пет Апр 27, 2012 6:18 pm

inace ova e 2 kolo ne 3...
Ozil
Ozil

Број на мислења : 947
Репутација : 67
Join date : 2011-09-23
Age : 25
Локација : Macedonia, Kocani

http://haxballmacedonia.forummk.com/

Вратете се на почетокот Go down

2 kolo Celzi-Kure 5:4 Empty Re: 2 kolo Celzi-Kure 5:4

Пишување  Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот