HaxBall Macedonia
Добродојдовте на нашиот форум HaxBall Macedonia, тука ќе запознаете повеќе играчи и исто така можете да играте во лига или куп и да дискутирате во темите наменети за тоа!

Регистрирајте се и придружете ни се!

2. kolo El Niño - eHANIBALL

Go down

2. kolo El Niño - eHANIBALL Empty 2. kolo El Niño - eHANIBALL

Пишување  El Niñoob on Сре Апр 25, 2012 6:58 pm

6-9 za nego
El Niñoob
El Niñoob

Број на мислења : 55
Репутација : 7
Join date : 2011-11-07

Вратете се на почетокот Go down

2. kolo El Niño - eHANIBALL Empty za mene

Пишување  Falcon on Сре Апр 25, 2012 6:58 pm

El Niño - AVB напиша:6-9 za nego
za mene
Falcon
Falcon

Број на мислења : 152
Репутација : 10
Join date : 2011-11-04
Age : 22
Локација : Македонија,Скопје

https://www.facebook.com/groups/151344571648881/

Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот