HaxBall Macedonia
Добродојдовте на нашиот форум HaxBall Macedonia, тука ќе запознаете повеќе играчи и исто така можете да играте во лига или куп и да дискутирате во темите наменети за тоа!

Регистрирајте се и придружете ни се!

3 kolo celzi vs Ribery

Go down

3 kolo celzi vs Ribery Empty 3 kolo celzi vs Ribery

Пишување  celzi on Пон Апр 23, 2012 5:07 pm

mozes li sabajle kaj 11:30
celzi
celzi

Број на мислења : 268
Репутација : 6
Join date : 2012-01-02
Age : 19
Локација : veles

Вратете се на почетокот Go down

3 kolo celzi vs Ribery Empty Re: 3 kolo celzi vs Ribery

Пишување  Ribery on Чет Апр 26, 2012 3:21 pm

Sabota 15:00??
avatar
Ribery

Број на мислења : 22
Репутација : 0
Join date : 2012-03-18
Age : 24

Вратете се на почетокот Go down

3 kolo celzi vs Ribery Empty sadasdsadsad

Пишување  celzi on Чет Апр 26, 2012 4:01 pm

nz jas sum 2 smena naskolo ako mi se skrateni casevite vo sabota ke mozam ako ne vo 17:20 da ja odigrame
celzi
celzi

Број на мислења : 268
Репутација : 6
Join date : 2012-01-02
Age : 19
Локација : veles

Вратете се на почетокот Go down

3 kolo celzi vs Ribery Empty Re: 3 kolo celzi vs Ribery

Пишување  Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот