HaxBall Macedonia
Добродојдовте на нашиот форум HaxBall Macedonia, тука ќе запознаете повеќе играчи и исто така можете да играте во лига или куп и да дискутирате во темите наменети за тоа!

Регистрирајте се и придружете ни се!

2 kolo celzi vs kurence

Go down

2 kolo celzi vs kurence Empty 2 kolo celzi vs kurence

Пишување  celzi on Пон Апр 23, 2012 5:06 pm

mozes li sabajle kaj 11:30?
celzi
celzi

Број на мислења : 268
Репутација : 6
Join date : 2012-01-02
Age : 20
Локација : veles

Вратете се на почетокот Go down

2 kolo celzi vs kurence Empty dogovorot padna :D

Пишување  KURENCE on Пон Апр 23, 2012 6:36 pm

xD celzi напиша:mozes li sabajle kaj 11:30?
ok,utre sabajle vo 11:30
avatar
KURENCE

Број на мислења : 74
Репутација : 0
Join date : 2012-03-18

Вратете се на почетокот Go down

2 kolo celzi vs kurence Empty sadasdasdasd

Пишување  celzi on Чет Апр 26, 2012 4:02 pm

mozes li vo sabota vo 17 30 ?
celzi
celzi

Број на мислења : 268
Репутација : 6
Join date : 2012-01-02
Age : 20
Локација : veles

Вратете се на почетокот Go down

2 kolo celzi vs kurence Empty alooaaaaa

Пишување  KURENCE on Пет Апр 27, 2012 7:54 am

xD celzi напиша:mozes li vo sabota vo 17 30 ?
mozam,dogovoreno !
avatar
KURENCE

Број на мислења : 74
Репутација : 0
Join date : 2012-03-18

Вратете се на почетокот Go down

2 kolo celzi vs kurence Empty Re: 2 kolo celzi vs kurence

Пишување  Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот