HaxBall Macedonia
Добродојдовте на нашиот форум HaxBall Macedonia, тука ќе запознаете повеќе играчи и исто така можете да играте во лига или куп и да дискутирате во темите наменети за тоа!

Регистрирајте се и придружете ни се!

1. kolo El Nino - Ozil

Go down

1. kolo El Nino - Ozil

Пишување  Ozil on Пон Апр 23, 2012 5:03 pm

4-1

avatar
Ozil

Број на мислења : 947
Репутација : 67
Join date : 2011-09-23
Age : 24
Локација : Macedonia, Kocani

http://haxballmacedonia.forummk.com/

Вратете се на почетокот Go down

Re: 1. kolo El Nino - Ozil

Пишување  FaLcaO on Пон Апр 23, 2012 7:45 pm

Линк слабо?
avatar
FaLcaO

Број на мислења : 24
Репутација : 5
Join date : 2011-09-23
Age : 22

Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот