HaxBall Macedonia
Добродојдовте на нашиот форум HaxBall Macedonia, тука ќе запознаете повеќе играчи и исто така можете да играте во лига или куп и да дискутирате во темите наменети за тоа!

Регистрирајте се и придружете ни се!

1. КОЛО Фалкао-Куре

Go down

1. КОЛО Фалкао-Куре Empty 1. КОЛО Фалкао-Куре

Пишување  KURENCE on Пон Апр 23, 2012 4:48 am

Денес во 19-30 може?
avatar
KURENCE

Број на мислења : 74
Репутација : 0
Join date : 2012-03-18

Вратете се на почетокот Go down

1. КОЛО Фалкао-Куре Empty Re: 1. КОЛО Фалкао-Куре

Пишување  FaLcaO on Пон Апр 23, 2012 8:30 am

Кај 20:30?
FaLcaO
FaLcaO

Број на мислења : 24
Репутација : 5
Join date : 2011-09-23
Age : 23

Вратете се на почетокот Go down

1. КОЛО Фалкао-Куре Empty i ovde padna dogovor :D

Пишување  KURENCE on Пон Апр 23, 2012 4:37 pm

FaLcaO напиша:Кај 20:30?
dogovoreno 20:30
avatar
KURENCE

Број на мислења : 74
Репутација : 0
Join date : 2012-03-18

Вратете се на почетокот Go down

1. КОЛО Фалкао-Куре Empty Re: 1. КОЛО Фалкао-Куре

Пишување  Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот