HaxBall Macedonia
Добродојдовте на нашиот форум HaxBall Macedonia, тука ќе запознаете повеќе играчи и исто така можете да играте во лига или куп и да дискутирате во темите наменети за тоа!

Регистрирајте се и придружете ни се!

1 kolo celzi - Petarda

Go down

1 kolo celzi - Petarda Empty 1 kolo celzi - Petarda

Пишување  Petarda on Пон Апр 23, 2012 1:51 am

ajde utre od sabajle?
Petarda
Petarda

Број на мислења : 84
Репутација : 3
Join date : 2011-09-29

Вратете се на почетокот Go down

1 kolo celzi - Petarda Empty skdasdksakjd

Пишување  celzi on Пон Апр 23, 2012 7:24 am

moze be, vo 9:30 casot!
celzi
celzi

Број на мислења : 268
Репутација : 6
Join date : 2012-01-02
Age : 20
Локација : veles

Вратете се на почетокот Go down

1 kolo celzi - Petarda Empty Re: 1 kolo celzi - Petarda

Пишување  Petarda on Пон Апр 23, 2012 11:14 am

au 9:30 mn rano be sea stanav Very Happy:D
aj vecer nakaj 20-21??
Petarda
Petarda

Број на мислења : 84
Репутација : 3
Join date : 2011-09-29

Вратете се на почетокот Go down

1 kolo celzi - Petarda Empty sodksds

Пишување  celzi on Пон Апр 23, 2012 5:03 pm

nz ako nemam lag navecer kaj 21 45 mozam
celzi
celzi

Број на мислења : 268
Репутација : 6
Join date : 2012-01-02
Age : 20
Локација : veles

Вратете се на почетокот Go down

1 kolo celzi - Petarda Empty Re: 1 kolo celzi - Petarda

Пишување  Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот