HaxBall Macedonia
Добродојдовте на нашиот форум HaxBall Macedonia, тука ќе запознаете повеќе играчи и исто така можете да играте во лига или куп и да дискутирате во темите наменети за тоа!

Регистрирајте се и придружете ни се!

Final: KURE vs Özil

Go down

Final: KURE vs Özil   Empty Final: KURE vs Özil

Пишување  Hax Macedonia on Вто Апр 17, 2012 7:45 pm

Најкосно за одигрување на овој натрепвар е до Недела до 00:00 часот. (22 Април)

Договорете се за натпреварот во оваа тема.
Hax Macedonia
Hax Macedonia

Број на мислења : 149
Репутација : 4
Join date : 2011-09-23

http://haxballmacedonia.forummk.com

Вратете се на почетокот Go down

Final: KURE vs Özil   Empty Re: Final: KURE vs Özil

Пишување  Ozil on Вто Апр 17, 2012 7:46 pm

koga mozes?
Ozil
Ozil

Број на мислења : 947
Репутација : 67
Join date : 2011-09-23
Age : 25
Локација : Macedonia, Kocani

http://haxballmacedonia.forummk.com/

Вратете се на почетокот Go down

Final: KURE vs Özil   Empty Re: Final: KURE vs Özil

Пишување  KURENCE on Сре Апр 18, 2012 2:24 pm

DENES PRED LIGA NA SAMPIONI ? VO 20:00 ILI UTRE ISTO VREME .TI?
avatar
KURENCE

Број на мислења : 74
Репутација : 0
Join date : 2012-03-18

Вратете се на почетокот Go down

Final: KURE vs Özil   Empty Re: Final: KURE vs Özil

Пишување  Ozil on Сре Апр 18, 2012 2:34 pm

ajde da probame, ako ne pa na poluvreme moze?
Ozil
Ozil

Број на мислења : 947
Репутација : 67
Join date : 2011-09-23
Age : 25
Локација : Macedonia, Kocani

http://haxballmacedonia.forummk.com/

Вратете се на почетокот Go down

Final: KURE vs Özil   Empty Re: Final: KURE vs Özil

Пишување  KURENCE on Сре Апр 18, 2012 5:45 pm

ok Smile ako ne stignes ke igrame na poluvreme
avatar
KURENCE

Број на мислења : 74
Репутација : 0
Join date : 2012-03-18

Вратете се на почетокот Go down

Final: KURE vs Özil   Empty Re: Final: KURE vs Özil

Пишување  Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот