HaxBall Macedonia
Добродојдовте на нашиот форум HaxBall Macedonia, тука ќе запознаете повеќе играчи и исто така можете да играте во лига или куп и да дискутирате во темите наменети за тоа!

Регистрирајте се и придружете ни се!

3rd Place: Huqo08 vs celzi

Go down

3rd Place: Huqo08 vs celzi   Empty 3rd Place: Huqo08 vs celzi

Пишување  Hax Macedonia on Вто Апр 17, 2012 7:45 pm

Најкосно за одигрување на овој натрепвар е до Недела до 00:00 часот. (22 Април)

Договорете се за натпреварот во оваа тема.
Hax Macedonia
Hax Macedonia

Број на мислења : 149
Репутација : 4
Join date : 2011-09-23

http://haxballmacedonia.forummk.com

Вратете се на почетокот Go down

3rd Place: Huqo08 vs celzi   Empty jklsadkwqsaJHS

Пишување  celzi on Чет Апр 19, 2012 11:59 am

koga mozes be huqo
celzi
celzi

Број на мислења : 268
Репутација : 6
Join date : 2012-01-02
Age : 20
Локација : veles

Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот