HaxBall Macedonia
Добродојдовте на нашиот форум HaxBall Macedonia, тука ќе запознаете повеќе играчи и исто така можете да играте во лига или куп и да дискутирате во темите наменети за тоа!

Регистрирајте се и придружете ни се!

celzi vs makedonecmkd

Go down

celzi vs makedonecmkd Empty celzi vs makedonecmkd

Пишување  celzi on Вто Апр 17, 2012 11:15 am

koga mozes????
celzi
celzi

Број на мислења : 268
Репутација : 6
Join date : 2012-01-02
Age : 20
Локација : veles

Вратете се на почетокот Go down

celzi vs makedonecmkd Empty Re: celzi vs makedonecmkd

Пишување  FaLcaO on Сре Апр 18, 2012 11:52 am

Не игра до крајот на учебната година.
FaLcaO
FaLcaO

Број на мислења : 24
Репутација : 5
Join date : 2011-09-23
Age : 23

Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот