HaxBall Macedonia
Добродојдовте на нашиот форум HaxBall Macedonia, тука ќе запознаете повеќе играчи и исто така можете да играте во лига или куп и да дискутирате во темите наменети за тоа!

Регистрирајте се и придружете ни се!

david luiz-kure

Go down

david luiz-kure Empty david luiz-kure

Пишување  KURENCE on Пон Апр 02, 2012 7:05 pm

mi odgovara navecer okoolu 20:00 i nasabajle do 11:00 ...tebe koga?
avatar
KURENCE

Број на мислења : 74
Репутација : 0
Join date : 2012-03-18

Вратете се на почетокот Go down

david luiz-kure Empty Re: david luiz-kure

Пишување  DavidLuiz4 on Вто Апр 03, 2012 9:19 am

KURENCE напиша:mi odgovara navecer okoolu 20:00 i nasabajle do 11:00 ...tebe koga?
Navecer posle 20:00 ako mozis denes kaj 20:00 da izigrame
DavidLuiz4
DavidLuiz4

Број на мислења : 23
Репутација : 1
Join date : 2012-02-18

Вратете се на почетокот Go down

david luiz-kure Empty Re: david luiz-kure

Пишување  KURENCE on Вто Апр 03, 2012 10:37 am

dogovoreno vo 20:00 vecer
avatar
KURENCE

Број на мислења : 74
Репутација : 0
Join date : 2012-03-18

Вратете се на почетокот Go down

david luiz-kure Empty Re: david luiz-kure

Пишување  Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот