HaxBall Macedonia
Добродојдовте на нашиот форум HaxBall Macedonia, тука ќе запознаете повеќе играчи и исто така можете да играте во лига или куп и да дискутирате во темите наменети за тоа!

Регистрирајте се и придружете ни се!

celzi vs petarda

Go down

celzi vs petarda Empty celzi vs petarda

Пишување  celzi on Чет Мар 22, 2012 11:46 am

koga mozes???? mozes li vecer kaj 21:20 i utre kaj 20:00??????
celzi
celzi

Број на мислења : 268
Репутација : 6
Join date : 2012-01-02
Age : 19
Локација : veles

Вратете се на почетокот Go down

celzi vs petarda Empty Re: celzi vs petarda

Пишување  Petarda on Чет Мар 22, 2012 11:58 am

sega? mozes?
Petarda
Petarda

Број на мислења : 84
Репутација : 3
Join date : 2011-09-29

Вратете се на почетокот Go down

celzi vs petarda Empty celzi vs petarda

Пишување  celzi on Чет Мар 22, 2012 12:00 pm

daaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
celzi
celzi

Број на мислења : 268
Репутација : 6
Join date : 2012-01-02
Age : 19
Локација : veles

Вратете се на почетокот Go down

celzi vs petarda Empty Re: celzi vs petarda

Пишување  Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот