HaxBall Macedonia
Добродојдовте на нашиот форум HaxBall Macedonia, тука ќе запознаете повеќе играчи и исто така можете да играте во лига или куп и да дискутирате во темите наменети за тоа!

Регистрирајте се и придружете ни се!

TEDI-KURE !!!

Go down

TEDI-KURE !!! Empty TEDI-KURE !!!

Пишување  KURENCE on Вто Мар 20, 2012 5:36 pm

KOGA MOZES TEDI ? VECER OKOLU 20:30 ?
avatar
KURENCE

Број на мислења : 74
Репутација : 0
Join date : 2012-03-18

Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот