HaxBall Macedonia
Добродојдовте на нашиот форум HaxBall Macedonia, тука ќе запознаете повеќе играчи и исто така можете да играте во лига или куп и да дискутирате во темите наменети за тоа!

Регистрирајте се и придружете ни се!

celzi vs makedonecmkd

Go down

celzi vs makedonecmkd Empty celzi vs makedonecmkd

Пишување  celzi on Вто Мар 20, 2012 3:54 pm

koga mozes???? mozes li vo 17:00???
celzi
celzi

Број на мислења : 268
Репутација : 6
Join date : 2012-01-02
Age : 19
Локација : veles

Вратете се на почетокот Go down

celzi vs makedonecmkd Empty Re: celzi vs makedonecmkd

Пишување  Makedonec-MKD on Вто Мар 20, 2012 3:55 pm

mozam np
Makedonec-MKD
Makedonec-MKD

Број на мислења : 16
Репутација : 7
Join date : 2012-01-05
Age : 23
Локација : Skopje

https://www.facebook.com/ilijevskiantonio

Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот